KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568590
nr 1356 8590
Bertil Brolin
(1913-2003), Sverige
Oljemålning, "Vik i lä". Signerad. Olja på duk, 64x80 cm
Bertil Brolin, svensk bildkonstnär född 1913, död 2003.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:09:48
26/10 18:47:47